SPRAWDŹ NASZE OKAZJE

Jak zadbać o siebie na wiosnę
18.jpg

Dopiero co kwiecień się rozpoczął, a już zaraz będziemy go żegnać! Wiosna też nas zaskoczyła wysokimi temperaturami i mocnym słońcem. Nie zdążyłyśmy tak naprawdę wybudzić się z zimowego letargu, a tu już prawie lato ;)

czytaj całość »
Pomysły na DIY z Twoim dzieckiem
16.jpg

DIY jest wspaniałą inspiracją i sposobem na kreatywny czas dla wielu z nas. Warto więc zaangażować również dzieci i pobudzić ich wyobraźnie! Podrzucamy Wam kilka propozycji na wspólne spędzanie czasu.

czytaj całość »
Co kupić na baby shower?
14.jpg

Baby shower jest w Polsce coraz bardziej popularny. To super okazja do wspólnej zabawy w gronie najbliższych kobiet, wymiany doświadczeń, a także... do obdarowania prezentami! Mamy dla Was kilka pomysłów na upominki, które przydadzą się nowej mamie.

czytaj całość »
Karmienie piersią - porady dla początkujących
6.jpg

Początki karmienia piersią nie są łatwe. Bycie mamą karmiącą również. Oczywiście nie musi takie być – zależy to od wielu czynników, ale dużo mam boryka się z brakiem komfortu, wstydem, niezrozumieniem i dużą ilością sprzecznych informacji. Dochodzi do tego również fakt, że karmienie samo w sobie może nie być proste, przez chociażby problemy z tym, że dziecko nie chce jeść albo nie może się oderwać.

czytaj całość »
Nagroda KIDS' TIME STAR
4.jpg

W lutym byłyśmy na słynnych targach KIDS' TIME, które odbywają się w Kielcach. Są to biznesowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka, które przez lata zdobyły miano największej wystawy branży dziecięcej w Europie Środkowo- Wschodniej i jednej z najważniejszych na świecie.

czytaj całość »
COOL MAMA NA WIOSNĘ I LATO 2018
2.jpg

Dziewczyny, nadeszła w końcu oczekiwana przez nas wszystkie chwila – sklep zakwitł za sprawą kolorowej dawki nowych wzorów. Jeśli chcecie nie tylko czuć wiosnę, ale także nosić ją na sobie, sprawdzajcie nasze nowości.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl