SPRAWDŹ NASZE OKAZJE

Cool patent do karmienia!
92.jpg

Cool patent do karmienia!

Jako Cool Mama tworzymy ubrania wielofunkcyjne. Modele dzięki elastycznemu materiałowi pomieszczą ciążowy brzuszek, a wymyślony przez Kasię, naczelną Cool Mamę patent, pozwoli Wam karmić bez skrępowania.

I właśnie o naszym patencie chciałybyśmy napisać dzisiaj trochę więcej. Słuchamy i czytamy wiele historii, w których mamy, skrępowane, musiały chować się gdzieś po kątach, aby nakarmić maleństwo. Tak nie może być! To właśnie Wasze opowieści i własne doświadczenia inspirują nas do działania – czyli tworzenia odzieży komfortowej do karmienia.

Jak powstał patent do karmienia Cool Mamy?

Kasia jako upieczona mama, testowała możliwości polskiego i zagranicznego rynku na sobie. Razem z córką Zosią tworzyły bardzo aktywny duet, dlatego karmienie bardzo często wypadało gdzieś w miejscach publicznych. Niestety, Kasia nie mogła w tamtym czasie znaleźć nic, co by jej odpowiadało: - Zakupiłam kilka rozwiązań dostępnych wtedy na rynku, ale nie byłam zadowolona. Jednym z nich była tunika, w której, fakt, czułam się stylowo, ale mosiężny zamek, przez który dostawałam się do otworów na sutki odbijał się na twarzy Zosi! - Coraz głębsze poszukiwania nie dawały skutku. Kasia potrzebowała bluzki, która nie tylko zapewni szybki i dyskretny dostęp do piersi, ale także pozwoli jej się czuć atrakcyjnie. To właśnie w tym momencie zakiełkował pomysł na patent „Simple”.

Następnie trzeba było pomysł zamienić w rzeczywistość. Pierwsze zajęcia z konstrukcji uświadomiły Kasię, że potrzebna jest tutaj pomoc fachowców. - Udałam się do poleconej konstruktorki i niezdarnie, choć najlepiej jak umiałam, narysowałam wymyśloną konstrukcję. Projekt doskonaliłam w jednej z warszawskich szwalni i już za trzecim przeszyciem otrzymałam dokładnie to, co miałam w głowie. - Po osiągnięciu wymarzonego projektu przyszła pora na opatentowanie, a dokładniej na zastrzeżenie wzoru przemysłowego. Aby to zrobić, trzeba przygotować dokument z bardzo dokładnym opisem zastrzeganego wzoru z rysunkami technicznymi. Zgłoszenie Kasia wysłała do Urzędu Harmonizacji Rynku Wewnętrznego w Alicante. Dzięki temu Cool Mama po dwóch tygodniach otrzymała certyfikat dający ochronę wzoru w krajach unijnych. W przygotowaniu zgłoszenia Kasi bardzo pomógł prawnik z http://patentujemy.com/ - z całego serca polecamy!


3Jak wygląda patent?

W naszym patencie nie znajdziecie nap, guzików, czy zamków. Projekt stworzony jest z podwójnych paneli – wystarczy odsunąć z boku bluzkę oraz delikatnie odciągnąć materiał z piersi. I to wszystko! Patent jest bardzo prosty w obsłudze i pierwsze spotkanie z naszymi ubraniami nie powinno Wam sprawiać problemu :) Poniżej wstawiamy Wam jednak filmik, abyście mogły zobaczyć na żywo jego działanie. 

W sklepie online przy każdym modelu znajdziecie także zdjęcie z ukazanym patentem. Zobaczcie same!

Mamy nadzieje, że patent pomoże Wam w tych pięknych chwilach! Czekamy na Wasze opinie, które są dla nas bardzo ważne. To dzięki naszym klientkom jesteśmy w stanie odpowiednio się rozwijać i tworzyć jeszcze lepsze i bardziej dopasowane do potrzeb ubrania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl