SPRAWDŹ NASZE OKAZJE

Jakie prezenty dla przyszłej mamy
74.jpg

Zbliżająca się wielkimi krokami data porodu to dobry moment na to, by poszukać podarunku na miarę szczególnych potrzeb. Przyszła mama z pewnością ucieszy się o wiele bardziej z użytecznych przedmiotów aniżeli z kolejnego bukietu kwiatów. Który z prezentów jest szczególnie dobrą opcją na taką okazję?

Kiedy wszystko ulega wielkiej zmianie

Wieść o zajściu w ciąże napawa przyszłe mamy optymizmem, ale i rodzi u nich pewne obawy. Najbliższe dziewięć miesięcy to okres nieustannych zmian. Dobrze byłoby, żeby najbliższe otoczenie w tym szczególnym czasie zapewniło brzemiennej kobiecie wsparcie. Poza zwykłą rozmową można pokusić się także o jakiś podarunek. Miło byłoby, gdyby w jakimkolwiek stopniu podniósł on komfort życia.

Zmiany zachodzące w organizmie kobiety w okresie ciąży powodują bowiem, że dotychczas proste czynności bywają dość problematyczne do wykonania. Zanim po raz kolejny zdecydujemy się nabyć prezent w postaci kosza ze słodyczami, czy bukietu róż, zastanówmy się, czy może nie lepiej, zamiast tego byłoby wręczyć np. ubrania ciążowe.

Taka odzież z czasem staje się niezbędna, ponieważ wraz z upływem czasu nie sposób wcisnąć się ciężarnej w dotychczas użytkowaną odzież. Kiedy brzuch nieuchronnie zwiększa swoje rozmiary, priorytetem staje się wygoda. To właśnie tym cechują się zaprojektowane w niezwykle przemyślany sposób ubrania ciążowe.


Spodnie ciążowe Flower Power

Podarunek na miarę faktycznych potrzeb

Współczesna moda ciążowa jest dowodem na ukłon projektantów w stronę przyszłych matek. To właśnie wśród takiej odzieży warto upatrywać ewentualnych prezentów dla kobiet mających sprawdzić się niebawem w zupełnie nowej roli. O ile dawniej wspomniane ubrania miały workowate i mało estetyczne kształty, o tyle dziś są dopasowane i podkreślają największe atuty przyszłej mamy. Przewiewne sukienki zaprojektowane w odpowiedni sposób mogą faktycznie cieszyć oko, a przy tym nie są wcale drogie. Ceny takich produktów wcale nie odbiegają od zwykłej odzieży.

Będąc w ciąży wcale nie trzeba ograniczać się tylko do jednego rodzaju ubioru. Równie dobrze kobieta może wtenczas wskoczyć w wygodne spodnie, założyć bluzę i wciąż czuć się w pełni komfortowo. Być może warto pokusić się o małą niespodziankę i sprawić jej niezależnie od okazji podobny strój? Z pewnością w dobrze dopasowanej odzieży znów poczuje się pięknie, więc wpłynie to pozytywnie na jej samoocenę. Mimo nieuchronnego przybierania na wadze wciąż można zachować doskonałą prezencję.


Odzież do zadań specjalnych

Narodziny dziecka rozpoczynają nowy rozdział w życiu. Dobrze byłoby w pełni przygotować się na taką okoliczność. Wśród propozycji odpowiednich prezentów dla przyszłych mam na szczególną uwagę zasługuje odzież do karmienia piersią. Począwszy od momentu narodzin, maleństwo będzie nieustannie upominało się o swoje.

Każdorazowe podwijanie, czy ściągnie koszulki, bywa w praktyce męczące. Na całe szczęście od jakiegoś czasu dostępne są specjalne bluzy do karmienia niemowląt. Dzięki umiejętnie rozmieszczonym zamkom można w razie potrzeby odsłonić dowolną pierś i podać pokarm noworodkowi.

W warunkach „polowych” ciężko obejść się bez wygodnej piżamy. Modele dla kobiet w ciąży wykonane są z przyjemnych w dotyku materiałów i mają specjalnie zaprojektowany krój, by zapewnić w nocy maksimum komfortu w trakcie snu. Gdyby zapytać przypadkowo spotkaną przyszłą mamę, czy ta byłaby zadowolona z podobnego podarunku, ta z pewnością odpowiedziałaby na rzeczone pytanie twierdząco. Każda kobieta doceni podobną troskę o wiele bardziej niż nawet przepastnych rozmiarów kosz prezentowy.

Poczucie bezpieczeństwa w ciąży jest niezwykle istotne dla przyszłej mamy. Ta bez względu na brzuszek pokaźnych rozmiarów poczuje się lepiej, kiedy założy na siebie odpowiedni strój. Wybierając prezent dla rzeczonej kobiety weźmy to pod uwagę i nie bójmy się sprawić miłej niespodzianki w postaci przepięknej odzieży ciążowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl