SPRAWDŹ NASZE OKAZJE

Nagroda KIDS' TIME STAR
4.jpg

Wspaniałym uczuciem jest uczestniczyć w takim wydarzeniu – na targach byłyśmy już drugi raz i wiemy na pewno, że to nie był ten ostatni. Tym razem jednak wracałyśmy do domu pełne zaskoczenia, ale też wielkiej radości, która nie schodziła z twarzy. Trudno opisać uczucia, gdy spełniają się marzenia, a ciężka praca, którą wykonujesz jest doceniona. A tak właśnie się stało! Kasia podczas środowej gali trzymała w rękach statuetkę za główną nagrodę KIDS' TIME STAR w kategorii Odzież i tekstylia. Wyróżniona została sukienka bambusowa, której największym atutem jest unikalny patent do karmienia, który stworzyła Kasia. 

Ta nagroda jest dla nas bardzo ważna. Przede wszystkim jest to dla nas oznaka, że system się sprawdza i realnie pomaga mamom podczas karmienia. Misją Cool Mamy jest, aby umożliwić swobodne karmienie zawsze i wszędzie. Chcemy jeszcze bardziej zacieśnić więzi, które są między nami a maluchami. Chcemy, abyście w tych wspaniałych chwilach nie musiały martwić się brakiem dyskrecji czy komfortu – to psuje magię tych momentów. A my pragniemy tę magię podtrzymywać! Dodatkowo otrzymanie nagrody jest wspaniałym wejściem w rok 2018. Dostałyśmy niezłej dawki motywacji, więc wiedzcie, że nie zamierzamy spocząć na laurach, ale jeszcze więcej DZIAŁAĆ! Okres wiosenno-letni będzie obfity w nowości: zarówno pod względem kolorów, jak i fasonów. Czekajcie cierpliwie ;)

 

Na koniec chcemy Wam wszystkim podziękować: zarówno bliskim, którzy nas wspierają, wspaniałym osobom, które poznałyśmy na drodze biznesowej, ale przede wszystkim Wam, mamom, które nam zaufały. To naprawdę wiele dla nas znaczy. Dziękujemy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl