SPRAWDŹ NASZE OKAZJE

Postanowienia noworoczne
106.jpg

Od paru dni jesteśmy już w nowym, 2019 roku. Okres kończenia i rozpoczynania nowego, to często czas pełen przemyśleń i planów. Wspominamy to, co nam się udało, a co okazało się porażką. Namiętnie wypisujemy wnioski i już, szybko, na teraz proponujemy działania, aby nowy rok okazał się być jeszcze bardziej owocny w sukcesy. Czy słusznie?


Gdy powoli dochodzimy do siebie po Bożym Narodzeniu, media zaczynają przygotowywać nas na nowe. Na prawie każdym portalu znajdziemy artykuły o postanowieniach noworocznych, o sposobach na planowanie kolejnego roku oraz zasadach, dzięki którym łatwo wcielimy te plany w życie. Niestety, zasypywane poradami „10 sposobów na...”, zbyt łatwo zaczynamy odczuwać presję, aby nowy rok był lepszy i co gorzej – abyśmy my były lepsze. A przecież, Cool Mama dobrze wie, że nie musi być wcale idealna! Jest niedoskonała i to ją cieszy. Bo dzięki temu jest naprawdę sobą. A to jest najważniejsze.


Zmiana roku przypada także na porę, która niektórym z nas nie sprzyja w aktywnościach. W końcu jest zimno! A jeżeli dodamy do tego jeszcze ponurą pogodę, to planem dnia dla wielu z nas okazuje się kocyk, pyszna herbata i ulubiona książka. Zima to przeważnie pora, która służy skupieniu się na sobie, odetchnięciu i zyskaniu spokoju. Zbieramy w ten sposób zasoby, które będą nam potrzebne, aby działać w kolejnym okresie. Zyskujemy siłę, aby kwitnąć na wiosnę!


Dlatego jeżeli czujecie, że noworoczne postanowienia Was przytłaczają i jedynie powodują presje, to weźcie głęboki wdech i wyrzućcie je bez wyrzutów sumienia. Poświęćcie zimę na zadbanie o siebie, tak, aby obudzić się razem z naturą na powitanie wiosennej pory. Przełom zimy i wiosny być może okaże się dla Was o wiele lepszym momentem na snucie planów i klarowanie marzeń.


Ściskamy Was mocno i życzymy wspaniałości w 2019 roku!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl