SPRAWDŹ NASZE OKAZJE

SZKOŁA RODZENIA ONLINE ZA DARMO. 3 sprawdzone adresy w sieci.
130.jpg

Szkoła rodzenia to istotny element przygotowań do porodu, szczególnie w pierwszej ciąży. Gorąco zachęcamy Cię do udziału w takich zajęciach. Gwarantujemy - będziesz zaskoczona ilością istotnych faktów związanych z ciążą, porodem i połogiem, o których nie miałaś pojęcia:) Wyjątkowa sytuacja, spowodowana epidemią koronawirusa, oczywiście uniemożliwia uczęszczanie na zajęcia w tradycyjnym - grupowym wydaniu. I tu niezwykle pomocny okazuje się internet z ofertą szkół rodzenia online. My wybrałyśmy dla Ciebie takie, które są warte polecenia i dostępne za darmo.

W sieci znajdziesz spory wybór różnego rodzaju kursów przygotowujących do porodu. Większość to szkolenia płatne, o zróżnicowanych pakietach, w których koszt powiązany jest z zakresem przekazywanej wiedzy. Ceny wahają się od ok. 100 do nawet 700zł/kurs. Jeśli jednak zależy Ci na rzetelnym przygotowaniu do porodu, a nie możesz sobie pozwolić na taki wydatek - nic się nie martw. Online znajdziesz również zupełnie darmowe szkoły rodzenia, które pozwolą Ci opanować kluczowe informacje i utrwalać je do woli w domowym zaciszu, skoro #zostajemywdomu.

Zobacz również: Koronawirus a ciąża. 8 najważniejszych faktów.

Sprawdziłyśmy dla Ciebie 3 szkoły rodzenia dostępne online, bez opłat.

SZKOŁA RODZENIA ONLINE, DARMOWY KURS:
CUD-NARODZIN.PL

  Kurs składa się z lekcji w formie video. Linki do poszczególnych lekcji będziesz otrzymywała mailem (po zarejestrowaniu na stronie) przez 14 kolejnych dni. Każda lekcja opatrzona jest komentarzem i zawiera zadania tematycznie powiązane z materiałem video. Zapisując się na kurs wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach Cudu Narodzin. Zgodę można w dowolnej chwili cofnąć.

  Pytania do lekcji można zadawać w stworzonej na ten cel grupie na FB.

  Na koniec kursu otrzymasz rodzaj testu, listy tematów, które powinnaś mieć opanowane po odbyciu wszystkich zajęć szkoły rodzenia.

  SZKOŁA RODZENIA ONLINE ZA DARMO:
  SZKOLARODZENIAPRENALEN.PL

   Szybka rejestracja, na którą składa się podanie maila, na który wysyłany jest link aktywacyjny i możesz od razu rozpocząć kurs online.

   Czeka Cię szkolenie podzielone na 6 tematycznych rozdziałów. Ukończenie kursu zostanie potwierdzone certyfikatem. W pakiecie z lekcjami szkoły rodzenia, masz do dyspozycji kalendarz ciąży dostępny online, w którym zaznaczysz kluczowe badania, ważne momenty w przebiegu ciąży. Do tego kreator planu porodu, propozycje ćwiczeń gimnastycznych, czat z ekspertami i wyszukiwarka położnych.

   Dużo wartościowych treści i akcent na zaangażowanie doświadczonych ekspertów.

   DARMOWA SZKOŁA RODZENIA ONLINE:
   BEBIPROGRAM.PL

    Tutaj również, by skorzystać z bezpłatnego kursu przygotowującego do porodu, musisz się zarejestrować, podając adres e-mail i datę porodu. Patronat nad stroną sprawuje jedna z wiodących marek mleka modyfikowanego dla niemowląt, co nie zmienia faktu, że w kursie szeroko omówiony jest aspekt karmienia piersią jako tego najwłaściwszego, najbardziej pożądanego i najkorzystniejszego dla dziecka. Więc nie obawiaj się nachalnego marketingu:)

    Każda lekcja zawiera instruktażowe filmy video. Tu także ukończenie kursu potwierdzone jest certyfikatem, po opanowaniu materiałów z pięciu tematycznych działów.

    BĄDŹ PEWNA, ŻE SIĘ PRZYGOTOWAŁAŚ

    Szkoła rodzenia, w której możesz uczestniczyć nie wychodząc z domu to teraz rozwiązanie idealne. Nieograniczony dostęp do materiałów szkoleniowych to duża zaleta. Wybrane zagadnienia możesz powtarzać wielokrotnie. Zaproś tatę dziecka do wspólnego oglądania i ćwiczeń. 

    Poza niezbędną wiedzą zyskasz również spokój i pewność, że jesteś dobrze przygotowana. A ten psychiczny komfort może okazać się największą wartością:)

    Planując poród, nie zapomnij o skompletowaniu wyprawki, spakowaniu torby do szpitala dla Ciebie i dla dziecka. Stworzyłyśmy listę, która ułatwi zakupy i pakowanie. Znajdziesz ją tutaj. Przeczytaj i pobierz wersję do druku.

    do góry
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper.pl