SPRAWDŹ NASZE OKAZJE

Uwaga! Konkurs COOL TO BE MAMA 2020 z okazji Dnia Mamy
140.jpg

Cześć! Dzień Mamy tuż-tuż:) Z tej okazji chcemy Wam zrobić prezent. A właściwie, możecie zrobić go sobie same, biorąc udział w naszym konkursie.

Wystarczy, że opublikujecie na swoim instagramowym profilu zdjęcie oznaczając @coolmamapl i #cooltobemama2020. Niech to będzie fotka, która zobrazuje, co dla Was znaczy hasło COOL TO BE MAMA. Czujecie się Coolmamami? Pokażcie to!

Macie czas do 26.05.2020. Nagrodą będzie voucher o wartości 100zł do naszego sklepu coolmama.pl 

Regulamin poniżej.

REGULAMIN KONKURSU "COOL TO BE MAMA 2020"

 • Organizatorem konkursu jest 
  COOL MAMA Katarzyna Barabasz
  Smolna 4
  00-375 Warszawa
  email: sklep@coolmama.pl
 • Konkurs trwa od godz. 12:00 19.05.2020 do 26.05.2020 do godz. 21:00 i w tym czasie można publikować posty na IG, które wezmą udział w konkursie. Zwycięzcy zostaną wybrani 27.05.2020 przez przedstawicieli organizatora. Wyniki ogłosimy na profilach IG i FB marki Coolmama w dniu 27.05.2020 ok. godz. 12:00. Nagroda w postaci elektronicznego vouchera zostanie przekazana zwycięzcy w tym samym dniu drogą mailową.
 • W konkursie udział mogą wziąć pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające profil na Instagramie.
 • Uczestnicy konkursu publikują na swoim profilu IG zdjęcia z własną interpretacją hasła COOL TO BE MAMA oznaczone @coolmamapl i #cooltobemama2020 a jury złożone z przedstawicieli marki Coolmama wybiera najciekawsze i nagradza voucherem do zrealizowania w sklepie coolmama.pl
 • Ewentualne reklamacje co do przebiegu konkursu można zgłaszać drogą mailową na adres sklep@coolmama.pl w terminie 7 dni od publikacji wyników. Reklamacja Organizator rozpatrzy wniosek w ciągu 2 dni roboczych i wyda swoją decyzję.
 • Zwycięzca konkursu zostanie poproszony w prywatnej wiadomości na IG o podanie swojego adresu mailowego, na który zostanie przesłana nagroda - voucher do wykorzystania w sklepie coolmama.pl. Adres e-mail zwycięzcy zostanie wykorzystany tylko w celu przesłania nagrody.
 • Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Instagram ani z nim związana.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl