O nas

Cześć Mamo!

Ogromnie gratulujemy Ci rozpoczęcia najważniejszej i najtrudniejszej przygody w życiu. Jesteś bohaterką, wiesz? Powołanie na świat nowego życia, prawdziwego człowieka, to niesamowite osiągnięcie i totalnie możesz być z siebie dumna! A jeśli to nie Twoje pierwsze dziecko, to przybijamy Ci piątkę jeszcze mocniej!

Wszystkie tutaj jesteśmy mamami, więc na pewno zrozumiemy się doskonale. Wiemy czego potrzebujesz, żeby czuć się, w tym wyjątkowym czasie ciąży i pierwszych miesięcy z maluszkiem, jak najwygodniej i najlepiej. Zadbajmy razem o Twój komfort, dobre samopoczucie i świetny wygląd!

W COOL mama znajdziesz ultra wygodne piżamy, które pomieszczą Twój cenny brzuszek niczego nie uciskając, a gdy będzie z Tobą już Twój maluch będziesz mogła swobodnie go w niej nakarmić piersią. Na luźne dni w zaciszu domowym możesz wybrać coś z kolekcji HOME WEAR. Co powiesz na miękkie dresy w najmodniejszych kolorach sezonu? A jeśli jesteś aktywna zawodowo czy towarzysko, to i tutaj znajdzie się coś super. Mamy sukienki, koszule i spodnie z absolutnie najlepszych tkanin. Naturalne wiskozy i bawełny z certyfikatami jakości, to jedyne z czego szyjemy.

A co istotne, większość naszych modeli ułatwia karmienie, dzięki temu można zrobić to w miejscach publicznych naprawdę dyskretnie i komfortowo zarówno dla Ciebie, jak i dla małego ssaka.

Pamiętaj,

It’s so cool to be mama!

Powodzenia i trzymamy kciuki,

Ekipa COOL mama