Ubrania ciążowe, które będziesz nosić jeszcze długo po porodzie. Postaw na BASIC.

Przekonanie, że nie warto kupować ciążowych ubrań, bo do niczego się nie przydadzą po porodzie to popularny mit. Chcemy się z nim rozprawić, gdyż odpowiednio dobrana ciążowa garderoba zostanie z Tobą na tak długo, jak tylko będziesz chciała. Postaw na jakość, odpowiednie fasony, a świadomie wybrane ubrania na czas ciąży, posłużą w czasie karmienia piersią a nawet dłużej.

Ubrania ciążowe BASIC – odpowiedni fason

Minęły czasy, kiedy ciążowe ubrania wyglądały jak obszerne namioty, a nadmiar materiału miał “maskować” rosnący brzuszek. Ubrania na czas ciąży, które znajdziesz w kolekcji BASIC od Cool Mama będą wyglądały atrakcyjnie zarówno w ciąży, jak i później, gdy po ciążowym brzuchu zostanie tylko wspomnienie. Sukienki i bluzki zaprojektowano tak, by dopasowywały się do zmieniającej się sylwetki a jednocześnie fasonem nie zdradzały swojego ciążowego przeznaczenia. Domieszka elastanu w składzie zapewnia utrzymanie kształtu, ubrania nie będą się “wypychać”, pozostaną elastyczne i miękko układające się przy ciele.

Ubrania ciążowe BASIC – rozwiązanie do karmienia

Czy wiesz, że Kasia, założycielka Cool Mamy, opatentowała własne rozwiązanie do karmienia w bluzkach, sukienkach a nawet bluzach? Pozwala ono dyskretnie i wygodnie nakarmić Maleństwo, gdziekolwiek jesteście, a następnie szybko i łatwo ponownie zasłonić pierś. Rozwiązanie to opiera się na zachodzących na siebie warstwach materiału, nie posiada zamków, nap, guzików i jest banalnie proste w użytkowaniu.

Ubrania wyposażone w ten sprytny patent nie wyglądają na stroje “specjalistyczne”, nie rzucają się w oczy duże dekolty czy zapięcia na biuście. To również sprzyja noszeniu ubrań Cool Mama jeszcze długo po porodzie.

Ubrania ciążowe BASIC – uniwersalna paleta barw

W kolekcji BASIC Cool Mama stawiamy na gładkie kolory, które będą pasowały do wielu stylizacji na różne okazje. Świetnie połączysz je z wieloma ubraniami ze swojej szafy, tworząc różnorodne zestawy. Takie ciuchy się nie nudzą;) Wyjątek od zasady gładkich barw to nasze flagowe paski. Ale nasze granatowo-białe pasiaste bestsellery są takimi klasykami, które świetnie sprawdzają się w wielu stylizacjach.

Ubrania ciążowe to nie są rzeczy, które swój żywot kończą po paru miesiącach. Sprawdź naszą ofertę BASIC, na pewno znajdziesz tam ubrania dla siebie, które zagoszczą w Twojej szafie na dłużej. Masz już swoich faworytów?

Dodaj komentarz