Ubrania ciążowe, które będziesz nosić po porodzie.

Ubrania ciążowe – czy warto?

Ubrania ciążowe mogą starczyć na długo! Przekonanie, że nie warto kupować ciążowych ubrań, bo do niczego się nie przydadzą po porodzie to popularny mit. Chcemy się z nim rozprawić, gdyż odpowiednio dobrana ciążowa garderoba zostanie z Tobą na tak długo, jak tylko będziesz chciała. Postaw na jakość, odpowiednie fasony, a świadomie wybrane ubrania na czas ciąży, posłużą w czasie karmienia piersią a nawet dłużej.

Bluza ciążowa i do karmienia piersią ubrania ciążoweUbrania ciążowe BASIC – odpowiedni fason

Minęły czasy, kiedy ciążowe ubrania wyglądały jak obszerne namioty, a nadmiar materiału miał “maskować” rosnący brzuszek. Ubrania na czas ciąży, które znajdziesz w kolekcji BASIC od Cool Mama będą wyglądały atrakcyjnie zarówno w ciąży, jak i później, gdy po ciążowym brzuchu zostanie tylko wspomnienie. Sukienki i bluzki zaprojektowano tak, by dopasowywały się do zmieniającej się sylwetki a jednocześnie fasonem nie zdradzały swojego ciążowego przeznaczenia. Domieszka elastanu w składzie zapewnia utrzymanie kształtu, ubrania nie będą się “wypychać”, pozostaną elastyczne i miękko układające się przy ciele.

Ubrania ciążowe BASIC – rozwiązanie do karmienia

Czy wiesz, że Kasia, założycielka Cool Mamy, opatentowała własne rozwiązanie do karmienia w bluzkach, sukienkach a nawet bluzach? Pozwala ono dyskretnie i wygodnie nakarmić Maleństwo, gdziekolwiek jesteście, a następnie szybko i łatwo ponownie zasłonić pierś. Rozwiązanie to opiera się na zachodzących na siebie warstwach materiału, nie posiada zamków, nap, guzików i jest banalnie proste w użytkowaniu.

Ubrania wyposażone w ten sprytny patent nie wyglądają na stroje “specjalistyczne”, nie rzucają się w oczy duże dekolty czy zapięcia na biuście. To również sprzyja noszeniu ubrań Cool Mama jeszcze długo po porodzie.

Ubrania ciążowe BASIC – uniwersalna paleta barw

W kolekcji BASIC Cool Mama stawiamy na gładkie kolory, które będą pasowały do wielu stylizacji na różne okazje. Świetnie połączysz je z wieloma ubraniami ze swojej szafy, tworząc różnorodne zestawy. Takie ciuchy się nie nudzą;)

Ubrania ciążowe to nie są rzeczy, które swój żywot kończą po paru miesiącach. Sprawdź naszą ofertę BASIC, na pewno znajdziesz tam ubrania dla siebie, które zagoszczą w Twojej szafie na dłużej. Masz już swoich faworytów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *