Czy ubrania ciążowe można nosić po porodzie?

Piżama ciążowa i do karmienia piersią

Piżama ciążowa i do karmienia piersią

Czy ubrania ciążowe można nosić po porodzie? Zastanawiasz się, co zrobisz z ubraniami, które nosiłaś w ciąży, kiedy już urodzisz? Część przyszłych mam świadomie ogranicza kupowanie ubrań ciążowych w przekonaniu, że będą im służyły bardzo krótko i po przyjściu dziecka na świat staną się bezużytecznie. Nic bardziej mylnego. Czas rozprawić się z tym mitem.

Czy ubrania ciążowe można nosić po porodzie? Istotny jest fason.

Ubrania ciążowe, które założysz też po porodzie. Zwróć uwagę na fason. Przez wiele lat ubrania dla kobiet w ciąży konstruowano tak, by “ukryć” brzuszek, nie podkreślać go. W efekcie powstawały tuniki i sukienki przypominające namioty lub bezkształtne worki. Nic dziwnego, że młode mamy rezygnowały z noszenia ich w momencie przyjścia dziecka na świat. Dziś zmieniło się podejście do kobiecego ciała w ciąży. Współczesne ciążowe sukienki podkreślają sylwetkę, a dzięki zawartości elastycznych włókien w składzie materiału – dopasowują się do rosnącego brzuszka. Po porodzie spokojnie można nosić je dalej, gdyż ich fason nie zdradza ciążowego przeznaczenia. Sprawdź sukienki z oferty polskiej marki dla kobiet w ciąży i mam karmiących Cool Mama, a przekonasz się, że świetnie wyglądają też w wersji “bez brzuszka”.

Elegancka sukienka ciążowa i do karmienia piersią

Czy ubrania ciążowe można nosić po porodzie? Nasze produkty posiadają patent do karmienia.

Ubrania ciążowe, które założysz też po porodzie. Rozwiązanie do karmienia. Dla mam, które karmią piersią, kluczowym aspektem w doborze garderoby jest łatwy dostęp dziecka do piersi. Tu również z pomocą przyjdą ubrania ciążowe, z których wiele wyposażonych jest w rozwiązania do karmienia. Ciekawym rozwiązaniem są nakładające się na siebie warstwy materiału, które wystarczy odchylić, by łatwo i szybko nakarmić dziecko, a później równie łatwo zasłonić biust. Takie opatentowane rozwiązania posiada w swojej ofercie Cool Mama – zarówno w bluzkach, jak też w bluzach i sukienkach.

Piżama ciążowa i do karmienia piersią

Wniosek jest jeden – oczywiście, że można!

Przemyślane zakupy ciążowych ubrań mogą zatem wzbogacić garderobę przyszłej mamy o rzeczy, które posłużą jej przez długi czas, już po przyjściu maleństwa na świat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *