Bielizna nocna dla Kobiet w ciąży i karmiących piersią

Piżamy ciążowe i do karmienia piersią – czy są Ci potrzebne?

Choć na pierwszym miejscu przyszłe i świeżo upieczone mamy muszą stawiać na funkcjonalność ubioru, wciąż nie oznacza to rezygnacji z odzieży o wysokich walorach estetycznych. Jakimi kryteriami kobiety te powinny kierować się przy wyborze odpowiedniej dla siebie piżamy ciążowej i do karmienia piersią?

Nocna odzież ciążowa – co mamy do wyboru?

Sprawdzone od lat rozwiązania są najlepsze i nie inaczej jest w przypadku piżam ciążowych. Choćby projektanci próbowali zdefiniować je zupełnie na nowo, ze względów czysto funkcjonalnych nadanie im odmiennego kształtu to raczej zadanie niewykonalne. Przestronne w każdym calu koszule ciążowe w pierwszej kolejności muszą zapewnić kobietom spodziewającym się potomstwa nadzwyczajną wygodę.
Wraz z upływem kolejnych tygodni dotychczas używana odzież staje się bezużyteczna. Nawet mając piżamę o rozmiar czy dwa za dużą, musimy wziąć pod uwagę systematycznie zwiększający się obwód brzucha. Wówczas nie pozostaje nic innego jak sięgnięcie po koszulę nocną ciążową. Dotychczasowy ubiór siłą rzeczy musi pójść w odstawkę. Na najbliższe miesiące lepiej zrobić mały przegląd w szafie i wydzielić w niej miejsce na coś bardziej przestronnego.

Współcześnie wybór odzieży ciążowej jest na tyle duży, że nie musimy zamartwiać się o to, czy w ofercie sklepów znajdzie się coś odpowiedniego na nasz rozmiar. Producenci zadbali, by przyszłe mamy mogły wciąż komfortowo układać się do snu, mimo rosnącego nieustannie brzucha.

Piżamy ciążowe i do karmienia piersią

Choć zdawać by się mogło, że przyszłej mamie nie pozostaje nic innego, jak przyodzianie na siebie na najbliższe miesiące koszuli nocnej o zwiększonych wymiarach, nie jest to jedyna opcja, jaką należy brać pod uwagę. Okazuje się bowiem, że równie dobrze można w tym szczególnym okresie, a także bezpośrednio po narodzinach korzystać np. z piżam ciążowych z długim rękawem.

Komplet składający się z bluzki i spodni na pierwszy rzut oka w niczym nie przypomina specjalistycznej odzieży. Uszyty z zachowaniem najwyższej estetyki strój istotnie może się podobać. Ciekawy, a zarazem niebanalny wygląd pozwala przyszłej, czy też świeżo upieczonej mamie wciąż czuć się swobodnie i atrakcyjnie. W końcu kto powiedział, że kobieta w ciąży skazana jest na byle jaką odzież?

Przepiękne piżamy damskie ciążowe poza tym, że są wygodne, cechuje je funkcjonalność istotna z punktu widzenia okresu po przyjściu na świat dziecka. W prosty sposób można w nich odsłonić samą pierś, by przejść do procesu naturalnego karmienia. Natomiast po jego zakończeniu wszystko wróci do poprzedniego stanu za pomocą jednego ruchu. Prosto, szybko i wygodnie, w taki właśnie sposób zmienia się funkcjonalność takich piżam.

Piżama ciążowa i do karmienia piersią

Koszule nocne ciążowe i do karmienia

Zwolenniczki tego jakże przestronnego rozwiązania ciężko w jakikolwiek sposób przekonać do czegoś innego. Wspomniane koszule ciążowe zapewniają niezbędny luz, co przekłada się na komfort poruszania się, czy snu. W przeciwieństwie do kompletu składającego się ze spodni i bluzki tutaj kobieta ma o wiele łatwiej podczas wyjątkowo częstego w okresie ciąży korzystania z toalety. Wraz z upływem kolejnych tygodni tak pozorne czynności, jak schylanie się mogą zacząć sprawiać poniektórym paniom nie lada problemy.

Jeśli chodzi o same koszule ciążowe dla karmiących, opierają się one na podobnych rozwiązaniach, jak piżamy dla przyszłych matek. Także i w tym przypadku mamy do czynienia ze specjalnym systemem pozwalającym na odsłonięcie wybranej piersi w celu zaspokojenia potrzeb niemowlęcia. Zamiast podwijać całą koszulę do góry, wystarczy w prosty sposób odbezpieczyć kawałek materiałów. Wszystko odbywa się bez udziału rzepów, zamków, czy innych, niekiedy trudnych do zwolnienia zaczepów.

Wysokiej klasy koszule ciążowe do karmienia z bawełny nie odbiegają cenowo od tych używanych przez panie na co dzień. Poza tym tego rodzaju ubiór kupujemy na dłużej, niż można by przypuszczać. Okazuje się on użyteczny zarówno w ciąży, jak i przez najbliższe miesiące po narodzinach.

Koszula nocna ciążowa i do karmienia piersią

Piżamy i koszule w ofercie Cool Mama

Przyszłe mamy szukające odpowiedniej dla siebie piżamy ciążowej do karmienia, czy też koszuli nocnej o takiej samej funkcjonalności mogą dziś wybierać spośród wielu produktów różniących się ceną i przede wszystkim jakością. W gąszczu ubrań ciążowych dostępnych w sieci warto pochylić się dłużej nad ofertą polskiego producenta. Marka Cool Mama ma w swojej ofercie coś, co powinno odpowiadać potrzebom najbardziej wymagających klientek.
Wysokiej klasy bawełniane piżamy oraz koszule nocne w pełni przystosowane do karmienia piersią dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Zapewniają najwyższy komfort użytkowania nie tylko w domu, ale także w często trudnych warunkach szpitalnych. To odzież, jakiej przyszła mama potrzebuje w tym szczególnym okresie.

Funkcjonalność ponad wszystko przy zachowaniu wysokiej jakości powinna cechować każdy typ odzieży ciążowej. Kobiety wybierające produkty oznaczone logiem Cool Mama mogą być pewne, że trafiły na ubiór cechujący się zarówno estetycznym wykonaniem, jak i maksymalnym komfortem użytkowania.

Piżama ciążowa i do karmienia piersią

Dodaj komentarz